شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 صبج لغایت 9 شب
 طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

در طراحی سایت شرکتی باید چند نکته رعایت شود . یکی از مهمترین انها طراحی سایت متناسب با موضوع فعالیت شرکت است.

سایت هایی که طراحشان  حرفه است بصورت ریسپانسیو طراحی میشود . ریسپانسیو بودن سایت به معنی اجرای سایت در همه سایز هاینمایشگر است. موبایل . تبلت  . دسکتاپ از نمایشگرهایی هستندکه سایت باید برای انها بصورت جدا طراحی شود. البتهبرای شما هزینه اضافی در بر ندارد و ما تیم سرویس را بدون دریافت هزینه اضافی انجام میدهیم.

 

زمانی که شما سفارش طراحی سایت را برای ما ارسال میکنید چه اتفاقی می افتد ؟

بعد از توافق و شروع کار ما یک سایت متناسب با کسب و کار شما برایتان طراحی میکنیم و به شما نحویل میدهیم.
سایت شما کاملا به نام و مشخصات  شما اماده میشود. همچنین سایت کاملا اماده و با محتوا سئو شده و مفید برای کاربر و قابل استفاده در روز اول است.

 

 

سایت شما نماینده شما در فضای مجازی است !

برند شما اعتبار شماست. سایت شما هم نمایانگر اعتبار شماست.
با داشتن یک سایت زیبا برای معرفی محصولاتتان  به افراد بیشتری محصولات خود را معرفی و مجذوب خود کنید.

 

 

سئو برند  شما

سئو یکی از مهمترین عملیات هایست که باید بر روی همه سایت ها انجام شود. سئو به مجموعه فعالیت هایی بر روی سایت گفته میشود که باعث بهبود رتبه سایت در موتور های جستجو میشود.
در صورتی  که سایت شما از سئو مناسبی برخوردار نباشد عملا هیچ بازدیدکننده ی جدیدی به سایت شما اضافه نمیشود.در صورتی که طراحی سایت خود را به هزار وب بسپارید سایت شرکت شما با سئو مناسبی طراحی میشود.

 

 

طراحی سایت شرکتی با تمام امکانات .

مشخصه مهم سایت شرکتی چند بخش است. صفحه اصلی که معرف فعالیت های شرکت و برند شماست.صفحه محصول و یا خدمات که اطلاعات دقیق محصول شما را  نمایش می دهد .
دیگر امکانات سایت شما شامل بخش های : درباره ما – تماس با ما –  نمایش محل شرکت بر روی نقشه گوگل – و …چند مورد دیگر میشود.

 

 

مزایا طراحی سایت برای برند .

1 – کاهش نیرو انسانی بدلیل اتوماسیون اداری
2- کاهش مصرف کاغذ
3 – افزایش درآمد شرکت
4 – افزایش افراد آشنا با برند شما
5 – پرداخت آنلاین

 

 

پشتیبانی  3 ماهه وبسایت

پشتیبانی فنی سایت شما به مدت 3 ماه به صورت کامل برعهده شرکت بیتانیک سیستم است و بعد از آن شما را بصورت تلفنی راهنمایی میکنیم.نگران نباشید. میتوانید با تهیه هاست از ما از پشتیبانی فنی رایگان برخوردار شوید.